Главная » Сервис » Оптимізація сайтів Луцьк

Оптимізація сайтів Луцьк

22.08.2017

956169_323719_1465819023

Оптимізація сайтів Луцьк очима програміста та веб-розробника

Пошукова оптимізація необхідна великим сайтам, інтернет-магазинам і порталам. Для таких інтернет-ресурсів це вірний спосіб в декілька разів збільшити трафік на сайт, а також підвищити конверсію з сайту. Для невеликих сайтів, що функціонують в нізкоконкурентним середовищі, пошукова оптимізація також допоможе залучити користувачів на сайт, заощадивши при цьому на просуванні і контекстній рекламі.

Чому вашому сайту необхідна оптимізація?

Грамотна оптимізація сайту може принести до 40-50% додаткових відвідувань.

Ви можете бути власником чималого сайту. Ви здійснюєте його просування по обраних ключових словах. Однак список слів покриває лише 20-30% тематики сайту. В такому випадку вам необхідна просування сайтів луцьк та оптимізація інших сторінок. Це дозволить забезпечити потужний приріст трафіку з пошукових систем. Кожна сторінка вийде на хороші позиції по низькочастотних запитах. Однак з урахуванням кількості оптимізованих сторінок це принесе великий приріст аудиторії сайту.

Оптимізація сайтів або SEO (Search Engine Optimization) необхідна як невід'ємний компонент просування інтернет-ресурсу в пошукових системах Яндекс і Google.

Якщо на вашому сайті є великий каталог товарів або мова йде про інтернет-магазині, необхідно обов'язково провести внутрішню оптимізацію карток товарів. Пошуковий трафік на конкретні картки товарів дасть максимальну конверсію (віддачу).

Що таке пошукова оптимізація сайту?

Базова (класична) пошукова оптимізація сайту для Яндекс і Google в Луцьку та Волинській області передбачає наступні процедури:

    • настройку заголовків сторінок і метатегів,
    • аналіз і зміна семантики і форматування текстів,
    • внутрішню перелинковку сторінок сайту.

Всі зроблені зміни позитивно впливають на індексацію сайту пошуковими системами і допомагають сайту вийти в Топ по великому спектру низькочастотних запитів. А це в свою чергу означає збільшення пошукового трафіку.

Є більш глибокий варіант оптимізації. Вона стосується оцінки зручності і користування сайтом (тобто його юзабіліті) і підвищення його ефективності. Завдяки роботі над юзабіліті сайту збільшиться не тільки трафік, але і відсоток конверсії. В результаті до 100% збільшення продажів.

Ви можете провести внутрішню оптимізацію сайту і самостійно, але, як показує практика, краще довірити цю задачу професіоналам, особливо якщо ваш веб-сайт досить великий. Уявіть, скільки часу можна витратити на оптимізацію навіть 100 сторінок. А якщо мова йде про порталі або інтернет-магазині, то сторінок на таких сайтах може бути тисячі. І кожній з них потрібно приділити увагу.

Автор: Іван Починюк. м. Луцьк