Главная » Сервис » Просування сайтів за ключовими словами в Тернополі

Просування сайтів за ключовими словами в Тернополі

14.09.2017

SEO.jpg_5210_1455584013

Тариф «Все включено» - це відмінне рішення для тих, хто шукає, де замовити просування сайту по і його підтримку «в одному флаконі». У вартість тарифу входить просування сайту за ключовими словами, а також годинник з підтримки, дизайну і розробки.

Просування сайтів Тернопіль за ключовими словами має на увазі підбір списку ключових слів, за якими користувачі можуть шукати представлені на сайті товари або послуги. Такий список зазвичай становить від 30 і до декількох сотень ключових слів. Зазвичай ми підбираємо велика кількість слів і даємо клієнту вибрати найбільш підходящі, на його думку, запити.

Після того, як список узгоджений, починається просування сайту по вибраних запитах. Ми проводимо аудит сайту на наявність технічних помилок, усуваємо їх і проводимо внутрішню оптимізацію сторінок, які найбільш точно відповідають на обнародувано запити. Важливою відмінністю тарифу «Все включено» є те, що в вартість просування включені додаткові роботи по дизайну, програмної частини і додавання на сайт контенту (новин, статей та інших матеріалів).

Чому це вигідно?

Просування сайту Тернопіль за ключовими словами вигідно для корпоративних сайтів і невеликих інтернет-магазинів. Для просування більших сайтів, кількість сторінок яких вимірюється тисячами, ми рекомендуємо просування по трафіку. Отже, повернемося до основних переваг тарифу «Все включено»:

Без переплат. Не потрібно доплачувати за кожен "чих": опублікувати новину, підготувати статтю, зробити банер або усунути помилки технічного характеру можна в рамках бюджету.

Збільшення відвідуваності. Вже з першого місяця роботи над проектом ви побачите, що трафік на сайт почав рости. У міру просування і розвитку сайту кількість переходів з пошукових систем збільшується. Так, деякі наші проекти демонструють зростання трафіку в 5-10 разів за півроку з початку роботи над проектом.

Зростання замовлень. Ми допоможемо вам підібрати найбільш продають запити, які приведуть на сайт "гарячих" (тобто, готових до покупки) клієнтів.

Безкоштовний аудит. Роботи по просуванню починаються з технічного та пошук аудиту. Регулярно проводиться аналіз зручності використання сайту і вносяться пропозиції по підвищенню кількості замовлень.

Вигідно. Супутні пошукові запити отримуєте безкоштовно. Іншими словами, якщо ми просунули сайт в ТОП-10 за запитом "купити холодильник", то з великою часткою вірогідність вас будуть знаходити по великому спектру низькочастотних запитів "купити холодильник в Тернополі", "купити холодильники", "купити холодильники ціни" і т .д.

Вартість: від 500 гривень в місяць

Щомісячна абонентська плата включає всі витрати, необхідні для досягнення результату по просуванню (контрольний бюджет, написання текстів, оптимізація сайту, рекомендації щодо покращення сайту, аналітика, звітність). А так же в щомісячну абонентську плату входить підтримка сайту, а саме:

    1. програмні доопрацювання по сайту;
    2. дизайн або редизайн будь-яких елементів сайту;
    3. підготовка зображень для розділів сайту;
    4. копірайтинг для розділів сайту, які не перебувають в просуванні;
    5. установка контенту на сайт з урахуванням правил типографіки і пошукової оптимізації.