Главная » Сервис » Створення інтернет-магазину з оплатою

Створення інтернет-магазину з оплатою

14.09.2017

internet-marketing-ecommerce

Оплата покупок в інтернет-магазині може стати або каменем спотикання, або конкурентною перевагою ресурсу. Чим більше у вашого покупця альтернативних варіантів оплати, тим простіше йому завершити своє замовлення. Відповідно, вже на етапі створення інтернет-магазину Луцьк бажано задуматися про те, як будуть організований взаєморозрахунок з покупцями. У цій статті ми розповімо про найбільш популярних варіантах оплати покупок і про те, як їх реалізувати.

Оплата готівкою в інтернет-магазині

При цій формі оплати слід врахувати, що продаж за готівку будь-якого товару або послуги на території Луцьк повинна здійснюватися через контрольно-касовий апарат з видачею покупцеві відповідного чека. Це нескладно організувати при самовивозі товару, але якщо мова йде про доставку кур'єром, то питання трохи складніше. На думку контролюючих органів, кур'єр повинен мати при собі портативну контрольно-касову машину з автономним живленням. Таке обладнання в достатньому асортименті представлено на ринку але, природно, його придбання вимагає додаткових витрат.

Багато інтернет-магазини йдуть по більш простому шляху, встановлюючи в офісі один касовий апарат. Схема проста - кур'єр роздруковує чек в офісі і разом з товаром доставляє його покупцеві. Чи правомірні такі дії сказати складно. З одного боку, має місце непряме порушення правил торгівлі через помітних розбіжностей у часі видачі чека і отримання оплати. З іншого боку, це не підпадає під адміністративні правопорушення, так як не прописано в чинному адміністративному кодексі. Однак однозначний той факт, що подібне «удосконалення" не зустрічає розуміння у контролюючих органів і може стати причиною проблем.

Оплата банківськими картами в інтернет-магазині в Луцьку

Банківські картки є однією з найбільш зручних форм оплати. Сьогодні все більшого поширення набувають кредитні карти, які дозволяють користувачам здійснювати замовлення, не звертаючись в банк для оформлення кредиту.

Відповідно успішне функціонування інтернет-магазину безпосередньо залежить від його взаємодії з діючими платіжними системами. Тому від вас вимагається:

Подати заявку і пройти реєстрацію в системі електронних платежів. Після розгляду заявки буде надано особистий код в системі.

Укласти договір на інтернет-еквайринг з банком. В його рамках банк відкриє розрахунковий рахунок, куди і будуть йти грошові кошти від покупців зробили покупку з пластикових карт.

Банк, з яким ви укладете договір, буде стягувати плату за підключення до системи і обслуговування розрахункового рахунку. Щодня на електронну пошту буде приходити виписка про рух грошових коштів, на підставі якої можна фіксувати факт оплати товару та організовувати доставку. Але слід пам'ятати, що при оплаті банківськими картами, також як і при готівковому розрахунку, потрібне використання контрольно-касових апаратів.

Оплата електронними грошима

Електронні гроші - Приват24, Webmoney, Яндекс.Деньги, Mail-Гроші, PayCash і т. Д. Відносяться до форми безготівкового розрахунку і не вимагають використання контрольно-касового обладнання. При даному способі оплати від інтернет-магазину потрібно пройти реєстрацію в платіжній системі, надати в центр всю необхідну, в т. Ч. І первинну, документацію. Реєстрація потрібна і від покупця, але проходить вона по куди простішою процедурою.

Для здійснення покупки необхідно наявність у покупця необхідної суми електронних грошей на його електронному гаманці. Поповнити їх можна шляхом внесення готівки або безготівковим переказом. Природно, що для здійснення покупки в вашому онлайн-магазині рідко хто буде спеціально заводити електронний гаманець, дана форма оплати швидше розрахована на давніх користувачів. Тим не менш, не завадить, як мінімум, дати посилання на відповідні сайти електронних платіжних систем або розмітити на сайті тематичні статті.

Оплата товару проводиться шляхом перерахування електронної валюти з рахунку покупця на рахунок продавця. Для цього є спеціальні програми або веб-інтерфейс. Факт здійснення оплати реєструється шляхом отримання повідомлень через програму, веб-інтерфейс або отриманням повідомлення по електронній пошті.