Главная » Сервис » Розробка та створення сайту з рекламою

Розробка та створення сайту з рекламою

21.09.2017

7865836735

Як і в будь-якій справі, у розробці сайтів процес вибору виконавця у Рівному відіграє далеко не останню роль. Крок цей перший і найбільш складний, адже саме від нього залежить все подальші дії і окупність ваших вкладень. І якщо розробку, дизайн, оптимізацію, підбір доменного імені та ін. Моменти можна довірити професіоналам (під вашим чуйним контролем), то вибір цих самих професіоналів є цілком і повністю вашим обов'язком.

Компанія-виконавець повинна бути надійною, усталеною і професійною. А визначити наявність цих якостей можна за такими ознаками:

    • Знання, компетентність і бажання допомогти з боку менеджера, його підказки і рекомендації - все це говорить про зацікавленість в клієнті і в тому, щоб в результаті він залишився задоволений якістю послуг.
    • Швидкість виконання робіт. Чим швидше виконавець гарантує виконання поставлених завдань, тим вище їх професіоналізм і більш налагоджена система роботи.
    • Наявність портфоліо. Дозволяє оцінити якість робіт і можливості компанії.
    • Поради знайомих, які користувалися послугами тієї чи іншої компанії.

Компаній на сучасному ринку сайтобудування у місті Рівне безліч і не варто беззастережно довіряти одному виконавцю. Вивчіть пропозиції і якість роботи інших компаній, вивчіть ринок, порівняйте можливості і вартість послуг. Не варто побоюватися низьких цін, особливо якщо їх пропонує велика і давно усталена компанія. У великих веб-студій розробка сайтів рівне часто є можливість зниження цін завдяки великому припливу клієнтів і правильної організації робочого процесу. Це анітрохи не позначається на якості кінцевого результату.

Приділіть увагу рекламі створенню сайту

Завдяки їй можна сформувати перше враження про компанію, хоча і не варто на 100% довіряти всім рекламних слоганів. Якість реклами по створенню сайту та її наявність говорить про бажання залучити клієнта і про вкладення коштів в цей процес. А правдивість рекламних пропозицій може підтвердити портфоліо. У ньому, крім якості роботи, оцініть і наявність серйозних проектів, реалізованих для великих замовників. Погодьтеся, компанія, якій великі і солідні клієнти довірили створення свого корпоративного сайту, заслуговує на увагу.

Зверніть увагу і на бажання компанії укладати договірні відносини. Укладення договору - дуже важливий момент, який свідчить про відповідальність компанії за взяті на себе зобов'язання. Вивчіть кожен пункт договору (бажано разом з юристом), зверніть увагу на ваші права і обов'язки.

На закінчення загальний рада - довіряйте своїй інтуїції. Якщо перше враження від спілкування несприятливий то, можливо, є сенс пошукати іншу компанію. Якщо ж перші враження сприятливі, то є сенс вивчити портфоліо і почати співпрацю для створення сайту на вищому рівні. Завжди є ризик стати жертвою шахраїв і слід бути особливо обережними, довіряючи лише солідним і перевіреним компаніям.